Sala weselna okolice Gdyni. Wesela w Maciejce.


Zapraszamy do naszej sali, która po remoncie nabrała subtelnej elegancji przy jednoczesnym zachowaniu swojego stylu.

Uniwersalna śnieżna biel i delikatne dodatki sprawiają, iż możliwe jest wyczarowanie w niej niepowtarzalnej stylizacji, gdzie ograniczeniem jest jedynie fantazja Pary Młodej.

Shabby chic, prowansalski przepych a także wiele innych pomysłów można zrealizować przeobrażając to niezwykle plastyczne wnętrze wedle własnych upodobań. Można również pozostawić jego szlachetną prostotę w niezmienionej formie i delektować się subtelną elegancją tego skandynawskiego wnętrza.

Sala weselna posiada klimatyzacje i może pomieścić 150 osób, więc nie trzeba ograniczać liczby zaproszonych gości i można świętować w najważniejszym dniu swojego życia ze wszystkimi, którzy są bliscy naszemu sercu.

Po hucznej zabawie goście nie muszą nas opuszczać, gdyż posiadamy 50 miejsc noclegowych, w tym część w świeżo wyremontowanym obiekcie.

Każda Para Młoda jest dla nas wyjątkowa. Każde wesele jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, dlatego mamy tylko jedną salę weselną i jednego dnia odbywa się u nas tylko jedno wesele. W Maciejce przebywają wtedy tylko Państwa goście, cały teren jest ogrodzony i na życzenie Pary Młodej może być zamknięty.

A na koniec zostawiamy najlepsze! Jedzonko! Pyszne! Dużo! Gotowane ze świeżutkich produktów częściowo z własnej hodowli. Podawane przez przesympatyczną i znającą się na rzeczy obsługę. Przyrządzane przez naszą niezastąpioną kucharkę, która jest z nami od samego początku i potrafi naprawdę dużo. Jej tradycyjna, polska kuchnia nie ma sobie równych...ciasta nie dają o sobie zapomnieć...Potrafi także na specjalne zamówienie przygotować dania wegetariańskie. No ale wiadomo, że każda Para Młoda ma również swoje własne ulubione, niepowtarzalne smaki...Wędzonkę od dziadka, ciasto babci, cytrynówkę szwagra. Rozumiemy to, dlatego u nas można przynosić własne ciasta, wędliny domowego wyrobu na wiejski stół, alkohol, owoce. Bo radość naszych gości jest naszą radością!

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego i przede wszystkim osobistego.