Zapraszamy Państwa do zapoznania się z opiniami wystawionymi przez naszych gości po pobycie w Maciejce.

Piękny wystrój sali, jedzenie było przepyszne, obsługa bardzo mila i profesjonalna. My i nasi goście jesteśmy zachwyceni !!! Cieszymy się bardzo, że właśnie tutaj odbyło się nasze wesele.

15/02/2014 Agnieszka i Tomasz

... i tylko w tak klimatycznym miejscu jak ich restauracja. Czuliśmy się jak w domu, jedzenie robione z sercem, przepyszne, dbałość o detale. Goście mówili, że jeszcze nie byli na takim weselu żeby wszystko wszystkim smakowało. Bardzo też podobała się sala i obsługa. Dziękujemy bardzo mocno. Cieszymy się, że to właśnie w Maciejce zorganizowaliśmy nasze wesele.

28/12/2013 Monika i Wiesiek

My oraz nasi goście jesteśmy zachwyceni Maciejką-urocze miejsce, smaczne jedzonko oraz obsługa na najwyższym poziomie. Zawsze będziemy polecać Maciejkę. Było naprawdę super! :)

28/09/2013 Małgorzata i Piotr

Jedzenie pyszne, obsługa profesjonalna, sala i całe otoczenie przepiękne. Dziękujemy za wszystko i polecamy.

19/10/2013 Emilia i Piotr

...towarzyszyły nam w Maciejce od pierwszego spojrzenia. Sala z kominkiem zachwyciła nas oryginalnym wystrojem. Już pierwsza potrawa podana przez bardzo sprawne kelnerki smakowała nam nadzwyczajnie, wszystkie następne były równie smaczne. Towarzyszyła temu przyjazna atmosfera, która wprowadzali organizatorzy. Na pewno polecimy Maciejkę jako wyjątkowe miejsce na wesele."

17/08/2013 Angelika i Rafał